.

האם יצא לכם להרגיש שהגוף בוגד בכם? שאתם במבוי סתום? אתם לא מצליחים להגיע למקום הבריא? לשנות הרגלים? להתמודד עם מצבי חולי? 

אני יודעת שפעמים רבות אנו מנסים להתעלם ממה שהגוף שלנו מנסה לומר לנו. אנו ממשיכים לעבוד למרות עייפות וכאב. אנו מתעלמים מסימפטומים שונים.

ולבסוף מוצאים את עצמינו עם מחלה, הרגל לא בריא, פציעה או כאב.

במדריך הזה אנו נלמד להקשיב לגוף שלנו, לאהוב אותו, לקבל את עצמינו כמו שאנו עם הטוב והרע. ולהתמודד בצורה בריאה עם הגוף שיש לנו. 

אוף עוד מדריך, במה הוא שונה ממדריכים אחרים שנכתבו עד היום?  

מדריך זה שונה בכך שהוא יתן לכם כלים פשוטים, מהירים ויעילים להתמודדות עצמית עם מחלות, כאבים, תדמית גוף, שינוי הרגלים ועוד. 

כבר ניסיתי כל מיני שיטות אחרות, מדוע שהשיטה הזו תצליח לעזור לי?

המיוחד בספר הזה הוא שהוא מאגד מספר שיטות שהוכחו מחקרית כאפקטיביות, והנן לקוחות מגישות טיפוליות אקדמאיות. 

מה הניסיון של רונית חיימוב בפתרונות למתמודדים עם מצבי חולי ושינוי הרגלים?

לרונית חיימוב ניסיון עבודה של כ 16 שנים עם מצבי חולי, בבי"ח וולפסון, הינה פסיכותרפיסטית בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית, ומרצה לנלפ,אשר עזרה לאנשים רבים המתמודדים עם משברים ומצבי חולי. 

איך מדריך כל כך מקצועי המכיל מעל 80 עמודים נמכר ב 39 ש"ח בלבד?

ערכו של המדריך הנו 129ש"ח. אנו החלטנו לצאת במבצע על מנת לאפשר למדריך להיות נגיש  ולעזור לבצורה מקצועית ללכל מי שזקוק לו. 

הורידו עכשיו במחיר מבצע את המדריך האפקטיבי להתמודדות בריאה עם מצבי חולי

המדריך יחשוף אתכם לכלים אפקטיביים להתמודדות עם מצבי חולי ושינוי הרגלים.


לכולנו יוצא להיתקל הן בקליניקה והן בחיינו האישיים באנשים שעברו משברים פיזיים המשפיעים עליהם עד היום.

האדם שחווה אירוע משברי הפוגע בשלומו הגופני חווה שינוי משמעותי בחייו. בין אם מדובר במחלת שפעת המוציאה אותנו מהשגרה לתקופת מה, מחלה כרונית בעלת שלבים אקוטיים וכרוניים, ובין אם מדובר בצורך לשנות הרגלי חיים. כל אלה יוצרים בתוכינו תחושת אובדן.  אובדן על תדמית הגוף הבריא, היפה, החזק. אובדן לפני המשבר שפקד את גופינו. בנוסף לאובדן קיימת תחושת זרות מאיך שאנו מוגדרים מרגע זה ואילך, לעומת איך שהיינו מוגדרים בעבר או רוצים להיות מוגדרים בעיני עצמינו

אובדן וזרות אלו משפיעים על אמונות בסיסיות שלנו על העולם ויוצרים תחושת אבל ובגידה של בגוף בנו. 

ולכן כאשר מתחילים להתמודד עם האירועים משבריים אלו אנו חייבים להיות מודעים לתהליך האבל, לשינוי המצב ולשבור את האמונות הבסיסיות השליליות שנוצרו בעקבות האירועים הללו. ללא המדריך עלולים להישאר תקועים במצב המשברי. 

מה תקבלו במדריך: 

← תחשפו לגישות אפקטיביות לטיפול במצבי חולי ומשבר הן ברמה התיאורטית והן ברמה המעשית.  

← תחשפו לתהליכים טיפוליים הן במצבי חולי יום יומי, הן במצבי חולי כרוני והן בדרכים לשינוי הרגלים. 

← תחשפו לדרכים אישיות ומקצועיות למימוש הידע בספרון.

לקריאה חינמית של התחלת המדריך לחצו כאן

רונית חיימוב זילברמן, בת 40, אמא ל 2 בנים, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, פסיכותרפיסטית קוגניטיבית התנהגותית, מרצה וטריינרית ב NLP, עובדת בשיטות אפקטיביות, ביניהם: EMDR, DBT,CBT, Schema Therapy, מיינדפולנס ועוד. תלמידתו של סטיב אנדראס ממציא פרוטוקול הטראומה ב NLP

ניסיון של 15 שנים כעובדת סוציאלית בביה״ח וולפסון בעלת רקע בעבודה עם מטופלים הסובלים מחרדה, טראומה, נפגעות תקיפה מינית, אלימות במשפחה, מטופלים בריאטריים (לאחר קיצור קיבה), סוכרת נעורים ומבוגרים, טיפול נמרץ ילדים ועוד. 

בעלת קליניקה פרטית בתל אביב.

רכשו עכשיו את הספר במקום ב- 129 ש״ח ב- 59 ש״ח  וקבלו את העותק הדיגיטלי מיד למייל. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.